Przedszkole Miejskie Nr7 w Ostrołęce przy ul. Doktora Józefa Psarskiego 24 istnieje od 1976 roku. Uchwała Nr 453/XLV/2013 Rady Miasta Ostrołęki z dnia 14 czerwca 2013r. Nadaje się imię "Tęczowa Kraina" Przedszkolu Miejskiemu Nr 7 przy ul. Doktora Józefa Psarskiego 24 w Ostrołęce ustalają pełną nazwę przedszkolu w następującym brzmieniu: Przedszkole Miejskie Nr 7 "Tęczowa Kraina" przy ul. Doktora Józefa Psarskiego 24 w Ostrołęce.

Od 2009r. funkcję dyrektora przedszkola pełni Pani Elżbieta Waszczyk. Przedszkole położone jest w pobliżu parku miejskiego. Realizujemy program edukacji ekologicznej, zdrowotnej, regionalnej oraz program "Tęczą malowane" rozwijający twórczą aktywność dziecka. Budynek piętrowy, wolnostojący po remoncie, z dużym, przestronnym, zmodernizowanym placem zabaw. Elewacja budynku przedszkola pomalowana na jasny, kremowy kolor, otoczona pasem tęczy. Wokół przedszkola bogaty pas zieleni.


Wszelkie prawa zastrzeżone ©

Realizacja: Superszkolna.pl

  • ZAPRASZAMY DO SONDY DLA RODZICÓW DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH DO NASZEGO PRZEDSZKOLA. Przedszkole otwierając się na potrzebę dobrej współpracy z rodzicami i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i wychowanków zaprasza do wyrażenia swojej opinii w formie poniższej sondy, która jest anonimowa. Uzyskane w ten sposób informacje zostaną uwzględnione w naszej pracy i pomogą nauczycielowi w ukierunkowaniu jego oddziaływań, a tym samym stworzeniu lepszych warunków dla rozwoju dziecka. ZADAWANE PYTANIA BĘDĄ SIĘ ZMIENIAĆ CO MIESIĄC. DZIĘKUJEMY BARDZO
Zaszyfrowany adres tej strony