Poniedziałek 13.11

Śniadanie: Pieczywo mieszane (wieloziarniste) z masłem i pomidorem. Jajecznica ze szczypiorkiem. Kawa zbożowa /Herbata z cytryną. Płatki ryżowe na mleku.

Obiad: Zupa fasolowa.  Filet z kurczaka w panierce, ziemniaki z koperkiem, surówka z kapusty pekińskiej w sosie koperkowo – ziołowym. Kompot z wiśni.

Podwieczorek: Kasza manna z brzoskwinią. Chrupki kukurydziane.

Wtorek 14.11

Śniadanie: Pieczywo mieszane ( wieloziarniste) z masłem, sałatą, polędwicą sopocką i papryką. Kawa zbożowa/Herbata z cytryną.

Obiad: Zupa szczawiowa z jajkiem. Naleśniki z serem białym i musem trusk. Woda mineralna z cytryną i listkami mięty.

Podwieczorek: Płatki kukurydziane na mleku. Bułeczka graham z masłem. Jabłko.

Środa 15.11

Śniadanie: Bułeczka z ziarnem, z masłem i miodem. Kakao/Herbata z cytryną. Koreczki z marchewki surowej.

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem. Kotlecik mielony, ziemniaki z koperkiem, jarzynka z zasmaż. buraczków. Kompot z aronii.

Podwieczorek: Jogurt naturalny z bananami. Ciasteczka zbożowe.

Czwartek 16.11

Śniadanie: Pieczywo mieszane (wieloziarniste) z masłem, sałatą, schabem pieczonym i pomidorem. Kawa zbożowa /Herbata z cytryną. Kluseczki lane na mleku.

Obiad: Zupa pieczarkowa. Pierożki z serem  białym i sosem wanil.-cynamon. sałatka owocowa. Woda mineralna z cytryną.

Podwieczorek: Pieczywo mieszane (wieloziarniste ) z masłem, pastą z makreli wędz. i jajka, z ogórkiem kiszonym. Herbatka z cytryną.

Piątek  17.11

Śniadanie: Pieczywo mieszane (wieloziarniste) z masłem, sałatą, kiełb. żyw. ogórkiem św. i rzodkiewką. Kawa/Herbata z cytryną.

Obiad: Zupa krupnik z kaszy jęcz. Makaron zapiekany ze szpinakiem, czosnkiem, śmietaną, z dodatkiem sera żółtego. Kompot z czarnej porzeczki.

Podwieczorek: Chałka z masłem. Kakao. Mandarynka.

Godziny wydawania posiłków: Śniadanie 08:30 / Obiad: 11:30 / Podwieczorek: 14:30 Woda mineralna i mleko podawane według potrzeb dzieci.

Wszelkie prawa zastrzeżone ©

Realizacja: Superszkolna.pl

  • ZAPRASZAMY DO SONDY DLA RODZICÓW DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH DO NASZEGO PRZEDSZKOLA. Przedszkole otwierając się na potrzebę dobrej współpracy z rodzicami i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i wychowanków zaprasza do wyrażenia swojej opinii w formie poniższej sondy, która jest anonimowa. Uzyskane w ten sposób informacje zostaną uwzględnione w naszej pracy i pomogą nauczycielowi w ukierunkowaniu jego oddziaływań, a tym samym stworzeniu lepszych warunków dla rozwoju dziecka. ZADAWANE PYTANIA BĘDĄ SIĘ ZMIENIAĆ CO MIESIĄC. DZIĘKUJEMY BARDZO
Zaszyfrowany adres tej strony